Dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusu ile E-Ticaret ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz!

Kafa karıştırıcı paketlere son!

Web teknolojileri ile ilgili terimlerle kafanızı karıştırmadan sanal mağazanızı açmanız için yeterli olan paketi sunuyoruz.

Ürünlerinizi satışa çıkaracağınız anahtar teslim sistemdir. Ürünlerinizi ilana koyup kolaylıkla satış yapabileceğiniz. Tamamen size ait bir E-Ticaret sistemidir.

Standart Hizmetler

Süreli ve Ücretli Hizmetler

E-Ticaret Sitesi Paketi

22.500,00 +KDV

Paketin Kullanılacağı Web Sitesi *

Teklif İsteyin!

İhtiyaç duyduğunuz e-ticaret sitesinin özellikleri yukarıda belirtilmiş özelliklerden farklılık arz ediyorsa veya özel bir projelendirme yapılmasını talep ediyorsanız bunun için teklif istemekten çekinmeyin. Sizinle çalışmak için bekliyoruz.

Teklif İsteyin

Ayrıcalıklar sizi bekliyor!

Web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz geliştirme, düzenleme, yedekleme, güncelleme gibi süreçleri çözümleri bizimle birlikte yürüterek WP-Kod Premium ayrıcalıklarından faydalanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

DETAYLAR

Sorular ve Cevaplar

Satın alacağınız bu paket ile sitenizin kurulumu, 2 aylık destek hizmeti tarafımızdan karşılanmaktadır. Yani size düşen e-ticaret sitenizin alan adı(domain) kaydınızı yapmak ve sitenizin kurulacağı hosting paketini satın almak.

*Hosting paketinin size ait olması ve asıl yöneticisinin siz olmanız gerekir ki böylelikle sitenin tamamen size ait olduğu netleşen bir konu olsun. Alt yapı sağlayıcısının(hosting firmasının) site sahibi olarak sizi bilmesi ve site üzerindeki tam yetkilinin siz olduğunuzu bilinmesi önem arz etmektedir.

*Eğer ücretli lisansa sahip tema yada eklenti talep ederseniz bu ücretler sizin tarafınızdan karşılanır ve lisanslar size ait olur.

Hayır. Belirtilen fiyat üzerinden sitenizi teslim alırsınız. Yıllık bir ödeme yoktur. Destek hizmeti 2 aylık süre bitimine müteakip sitenin tam yetkisi size devredilir. Bakım ve güncellemeler artık sizin yönetiminizde olur. Destek Hizmeti süresince kullanacağınız panel farkında olmadan site ayarlarını değiştirmemeniz için kısmen kısıtlı olabilmesi söz konusudur.

*Eğer sitenize ücretli lisansa sahip tema yada eklenti kurulumu yaptırırsanız bunların dönemsel ödemeleri tema yada eklentinin lisansına bağlı olarak olabilir. Bu lisanslar sizlere ait olması sebebi ile bizlerden bağımsız bir durumdur.

İnternet dünyasındaki dükkanınızı hayata geçirmek için mümkün olan en kısa sürede teslim etmek istiyoruz, bu süre standart prosedürde 10-20 iş gününü geçmemektedir. Eğer ekstra özellikler ve tasarımlar söz konusu ise sürenin uzaması söz konusu olabilir.

Sizlere sisteme alışma aşamasından mümkün olan en iyi desteği vermek için istekli olduğumuzu göstereceğiz. Gerekirse uzak bağlantı ile bilgisayarınıza bağlanıp birlikte sisteme ürün giriş yapma yada diğer özelliklerin nasıl kullanıldığını öğretmek için birebir yardımcı olacağız. Sizeler bu konuda vereceğimiz destekten özellikle memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Bunun için aylık “WordPress Destek Paketi” sizlere sunulabilir. Bunu satın almanız halinde destek süresini uzatmış olacaksınız.

Bir siteyi tamamen sıfırdan geliştirme kaldı ki söz konusu olan bir e-ticaret alt yapısı ise bu fiyatlara geliştirmenin optimum olduğunu düşünmüyoruz. Kullandığımız alt yapı dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden WordPress üzerine kurulmaktadır. Sürekli güncellenerek gelişen teknolojilere uyum sağlamaktadır.

Genellikle kullanmakta olduğumuz temalar ücretsiz versiyonlar olup üzerinde geliştirmeler yapılmaktadır. Ancak müşterinin talebi üzerine kendi belirlemiş olduğu temayı tema ücretini karşılamak kaydıyla kurulumunu yapmaktayız.

Ücretli temaların müşteri tarafından satın alınması lisansının kendisine ait olmasını sağlar. Böylelikle destek süresi bitiminden sonra tüm işlemleri kendisi takip edebilir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.