Dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusu ile E-ticaret ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz!

Standart Hizmetler

Mobil Uyumlu

Ödeme Sis. Göre Komisyon

Kargo Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş Yönetimi

Domain Bazlı E-posta

Kargo Takibi

Blog

Sanal POS Kurulumu

E-Posta Sipariş Bildirimi

Yorum Yönetimi

Sepette Unutulanlar

Havale İle Ödeme

Varyasyonlu Ürün

Stok Yönetimi

Anlık Mesajlaşma

Kapıda Ödeme

Kişiselleştirilebilir Ürün

İletişim Formu

İki Para Birimi

“Standart Hizmet” olarak sunulan hizmetler kurulum aşamasında belirtilmesi gerekir. Kullanılması planlanmayan özellikler sistemin performansını etkilememesi için kurulumu yapılmayabilir yada özellikler aktif edilmeyebilir.

Süreli ve Ücretli Hizmetler

Yedekleme

Güncelleme

Kullanıcı Eğitimi

Çoklu Dil Desteği

Mavi renkli hizmetler süresi tamamlandığında sonlandırılır. Talep edilirse ücret karşılığında bu hizmetler sunulmaya devam edilebilir.

Mor renkli hizmetler paket ücreti dışında ekstra hizmettir. Bu hizmeti satın almak için teklif alınması gerekir.

Teklif İsteyin!

İhtiyaç duyduğunuz e-ticaret sitesinin özellikleri yukarıda belirtilmiş özelliklerden farklılık arz ediyorsa veya özel bir projelendirme yapılmasını talep ediyorsanız bunun için teklif istemekten çekinmeyin. Sizinle çalışmak için bekliyoruz.

Sorular ve Cevaplar

Satın alacağınız bu paket ile sitenizin kurulumu, 4 aylık destek hizmeti tarafımızdan karşılanmaktadır. Yani size düşen e-ticaret sitenizin alan adı(domain) kaydınızı yapmak ve sitenizin kurulacağı hosting paketini satın almak.

*Hosting paketinin size ait olması ve asıl yöneticisinin siz olmanız gerekir ki böylelikle sitenin tamamen size ait olduğu netleşen bir konu olsun. Alt yapı sağlayıcısının(hosting firmasının) site sahibi olarak sizi bilmesi ve site üzerindeki tam yetkilinin siz olduğunuzu bilinmesi önem arz etmektedir.

Hayır. Belirtilen fiyat üzerinden sitenizi teslim alırsınız. Yıllık bir ödeme yoktur. Destek hizmeti 4 aylık süre bitimine müteakip sitenin tam yetkisi size devredilir. Bakım ve güncellemeler artık sizin yönetiminizde olur. Destek Hizmeti süresince kullanacağınız panel farkında olmadan site ayarlarını değiştirmemeniz için kısmen kısıtlı olabilmesi söz konusudur.

İnternet dünyasındaki dükkanınızı hayata geçirmek için mümkün olan en kısa sürede teslim etmek istiyoruz, bu süre standart prosedürde 10-15 iş gününü geçmemektedir. Eğer ekstra özellikler ve tasarımlar söz konusu ise sürenin uzaması söz konusu olabilir.

Sizlere sisteme alışma aşamasından mümkün olan en iyi desteği vermek için istekli olduğumuzu göstereceğiz. Gerekirse uzak bağlantı ile bilgisayarınıza bağlanıp birlikte sisteme ürün giriş yapma yada diğer özelliklerin nasıl kullanıldığını öğretmek için birebir yardımcı olacağız.

Bunun için 1-2-3-4-6 gibi aylık “WordPress Destek Paketi” paket olarak sizlere sunulabilir. Bunu satın almanız halinde destek süresini uzatmış olacaksınız.

Bir siteyi tamamen sıfırdan yazmak kaldır ki söz konusu olan bir e-ticaret alt yapısı, bu fiyatlara yazılması mümkün değildir. Kullandığımız alt yapı dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden WordPress üzerine kurulmaktadır. Sürekli güncellenerek gelişen teknolojilere uyum sağlamaktadır.

Genellikle kullanmakta olduğumuz temalar ücretsiz versiyonlar olup üzerinde geliştirmeler yapılmaktadır. Ancak müşterinin talebi üzerine kendi belirlemiş olduğu temayı tema ücretini karşılamak kaydıyla kurulumunu yapmaktayız.