WP-Kod, dijital dünya; internetteki web sitelerinin ortalama üçte birinin WordPress alt yapısı ile can bulmuş olmasına kayıt kalamayıp bu konuda ihtiyaçlara çözüm üretmek için yol çıkmıştır. Ekonomik ve pratiklik göz önünde bulundurularak gerek geliştiricilere kaynak gerekse kodlama ekosistemine tam olarak hakim olmayan son kullanıcılar için çözümler üretmeyi hedeflemiştir.

WP-Kod, WordPress ve WooCoomerce konularında hazır paketler oluşturup müşterinin sorunlarına hızlı çözümler üretmek için sürekli kendini geliştirmeyi ve güncellemeyi düstur edinmiştir.

Kısaca WordPress ile hazırlanmış bir firmanıza ait bir web sitesi ya da WooCommerce ile güçlendirilmiş bir e-ticaret siteniz varsa ihtiyaç duyacağınız araçları sizlere burada sunmayı hedefliyoruz.

GÜVENLİK

WP-Kod’da HTTPS bağlantısı Positive SSL ile korunmaktadır. Positive SSL özelliğini site sayfası altındaki Positive SSL görseline tıklayarak görüntüleyip inceleyebilirsiniz.

ÖDEME

Ödemeleriniz banka Havale/EFT’si veya İyzico güvencesi ile yapılmaktadır(ödeme aşamasında istenirse BKM Ekspress ile ödeme yapılabilmektedir). İyzico sistemi üzerinden kredi kartına taksit imkanı sunulmaktadır.

DESTEK

Ortaya koyduğumuz çalışmalarımıza güveniyoruz ve hizmetlerimizin arkasında duruyoruz. Paketlerde belirtilen koşullara göre müşterilerimize destekte bulunuyoruz.