TESLİMAT VE İADE

HİZMET TESLİMİ

WP-Kod.com(alt siteler dahil) üzerinden satın almış olduğunuz hizmetler dijital ortamda sizlere teslim edilir. Teslim için bulut sistemler yada dosya transfer sistemleri veya doğrudan indirme hizmeti kullanılabilir.

İADE VE İPTAL

WP-Kod.com(alt siteler dahil) üzerinden satın alınan hizmetler ön ödemeli olarak başlatılmaktadır.

Çalışmalar dijital olması sebebi ile satın alma gerçekleşmesi ile teslim hizmeti başlatılmış ise geri alınması mümkün olmadığı için geri iadesi yapılmaz, bu konudaki talepler kabul edilmez.

Satın alınan kod paketlerinin testleri WordPress için WordPress’in Standart(Default – WordPress kurulumu ile gelen) Temaları ve WooCoommerce için ise Storefront(Automattic tarafından geliştirilen; WooCommerce Storefront olarak da adlandırılabilen) Teması ile yapılır. Uyumluluk bu temalar ile kontrol edilir ve kabul edilir. Satın alma sonrası farklı temalarda yaşanacak sorunlar iade sebebi sayılamaz, kabul edilmez. Satın almalar bu durum kabul edilerek gerçekleştirilir.

Hazır paketler dışındaki çalışmalar da hizmet kapsamında olması sebebiyle iş planlaması yapılarak teslim aşamasına kadar mesai gerektiren süreci içermektedir. Bu sebeple çalışması başlatılmış hizmetler için geri iade talebinde bulunulamaz. Ancak satın alınan hazır paketler dışındaki hizmetler için çalışma başlatılmamış ise geri iadesini yapılması söz konusu olabilir/değerlendirilebilir.

İADE PROSEDÜRÜ

Eğer yukarıda bahsedilen iade kapsamına giriyorsa; bizleri 0850 303 9161 numaralı müşteri destek hattından arayarak, destek@wp-kod.com adresine e-posta göndererek veya destek paneli üzerinden ticket sistemi ile iade talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca tarafınıza gönderilen e-faturanın/e-arşiv faturanın destek@wp-kod.com adresine iade talebi konusu ile e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen konular ön bilgilendirme amaçlıdır, satın almalarla ilgili sözleşme maddeleri ödeme sayfasında sunulmaktadır.