Farklı Sayfalara(Ürünlere) Farklı WhatsApp Numaraları Ekleme

Özellikle ilgili DEMO talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterlidir. Özellik adını belirtmeyi unutmayınız!

Sayfalarda farklı telefon numaraları için WhatsApp ikonu ekleme özelliğini kazandırır. Örneğin A ürünü için bir numara belirlenirken B ürünü için farklı bir numara belirlenmiş olur. Kod kısmında belirlenen ürün veya sayfa ID’ne tanımlanmış telefon numarasına göre söz konusu sayfada WhatsApp ikonu eklenir. Kodlara manuel olarak numara ve ID’ler eklenmelidir. Çalışma mümkün oldukça her bir sayfaya ayrı ayrı tanımlama yapma imkanı sağlanası amacıyla yapılmıştır. Kodlama bilgisi kısmen gerektirebilir(mümkün oldukça kod yorumlarında nerelerin değiştirileceği belirtilmiştir).

Eğer ürün düzenleme sayfası ile ürünlere whatsapp numarası eklemek istiyorsanız “Ürün Sayfalarına Farklı WhatsApp Numaraları Tanımlama” paketini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Satın alınan kod paketleri tekrar satılamaz, paylaşılamaz ve devredilemez, satın alma aşamasında sözleşmede belirtilmiştir!